top of page
вистапвка1.jpg

TSVETNOSTI

Інструмент Нового Часу, що змінює спостерігача та здатен врятувати світ.

ЖИТТЄДАЙНЕ  ЯДРО

IMG_9152.JPG
IMG_8594.JPG

ЖИТТЄДАЙНЕ  ЯДРО

Нова Ера

TSVETNOSTI - слово, яке походить з старослов'янської та перекладу не підлягає. У ньому закладено сакральний сенс. Недосяжна у повному сприйнятті енергія Духа, стає доступною людській свідомості завдяки матеріальній формі - TSVETNOSTI. Ми можемо взаємодіяти з ними, пізнавати та трансформуватися у нову, Вищу Форму.

Так як ми живемо в особливий час переходу людини у світ глобальних змін, час духовного прозріння,
TSVETNOSTI відкривають глибоку суть людини та її місію на цій Землі. Ми отримуємо доступ до сакральних знань, які дозволють нам виходити за межі нашого звичного сприйняття реальності. Саме такі знання закладено у феноменальних Творіннях OL'SVOL'D(a).

БОЖЕТВЕННИЙ СТАН

«Завдяки TSVETNOSTI людський розум поглинається нескінченною Свідомістю, і настає безмірний спокій - єдиний правильний Божественний стан людини, в якому вона отримує радість від Буття, любов панує в її серці, істина і чеснота панує в її душі.»

ШЛЯХ ІСТИНИ

«У людини, яка перебуває у постійному контакті з TSVETNOSTI, розсіюється неправильне розуміння і сприйняття світу і себе – вона стає на шлях істини. Такі люди ще в цьому житті мають можливість стати просвітленими. Їм відкривається шлях до необмежених можливостей.»

ДУХОВНИЙ РОЗВИТОК

«Розкрити собі TSVETNOSTI - означає досягти найвищого рівня духовного розвитку, що перетворює людину на співучасника Вищих Сил, володаря колосального творчого потенціалу. По праву бажане дається тому, хто здатний сприйняти його.»

Енергетичний вплив

Кожна TSVETNOSTI унікальна і в кожній закладено сенс! Їхня глибока духовна енергія здатна спрямовувати всю діяльність матерії, допомогти людині зрозуміти свою роль у цьому житті, звільниться від багатьох проблем, від почуття несправедливості та досягти повного умиротворення та гармонії. Це неможливо пізнати розумом, це потрібно відчути серцем.

Науковий дослід

Цілющі властивості TSVETNOSTI та їх унікальний вплив на людину доведено й у декількох наукових дослідженнях. Одне з них було проведено Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна.

Було досліджено вплив
TSVETNOSTI OʼLSVOLʼD(a) «Зцілення від захворювань кровоносної системи людини» на стан енергоінформаційної складової людини, а також на такі показники, як «елементи крові» та гормон еритропоетин.

Для дослідження був використаний комплекс спектрально-динамічний апарат (КСД), що дозволяє тестувати стан організму людини.

And everything will flourish!_edited_edited.jpg

TSVETNOSTI створюють потужне енергетичне поле, синхронізуючись з кожним людським біополем, повністю його сканують, запускаючи в дію електромагнітні коливання, властиві людському організму і починається процес лікування. Людський організм, підлаштовуючись під свою природну чистоту, починає працювати у здоровому режимі та лікує сам себе.

«TSVETNOSTI, подібно до семи кольорів веселки, містять в собі повний спектр різних форм духовного життя людини, виявлених у всіх релігіях світу. Кожна релігія вього лиш один із семи кольорів веселки. Не визнаючи решту, засуджуючи їх як фальшиві, кожен окремий колірний промінь таким чином проголошує свою перевагу, претендує на те, щоб бути найяскравішим променем і віддає анафемі навіть свої власні відтінки як єретичні.»

ЦІЛЬ ПРОЕКТУ

Мета проекту: допомогти кожній людині з легкістю та радістю пройти свій життєвий шлях. Показати TSVETNOSTI максимально великій кількості людей у ​​Світі та розмістити їх у красивих та унікальних місцях, а також відкрити галереї з TSVETNOSTI по всьому світу.

bottom of page