top of page
книги.jpg

"Передостанній Пророк"

Філософський трактат
Автор: OL'SVOL'D
Кількість сторінок: 175
Рік видання: 2017

Обмежений тираж

Мій любий читачу, нехай тебе не дивує, що я вирішив написати цей короткий трактат, коли світ стоїть на краю прірви, як і те, що я не відкриваю тобі особистості мого Вчителя. Як у нього не було, так і в мене немає болючого бажання здобути славу або створити собі гучне ім'я в цьому поламаному світі - світі ілюзій, страждань та загального нерозуміння.

Майстер навчив мене бути стриманим, розкриваючи знання, щоби не викликати ворожості до себе і не допустити можливості маніпулювання великою Істиною. Як показав досвід багатьох тисячоліть, ті, хто не виявляв належної обережності, передаючи знання, зазнавали принижень і гонінь, а саме джерело знання не раз опинялося в руках жадібних і бездарних підмайстрів, які використовували його виключно з корисливою метою, розплачуючись своєю душею.

Саме тому я вирішив привідкрити двері до сховища чистого знання лише для тих, хто щиро цього прагне і хто гідний цього в очах Господа.

Мені дуже не хотілося б, щоб ця книга потрапила до рук жадібних і безбожних і тих, хто керується виключно тваринними бажаннями.

Ти не повинен сумніватися в істинності та достовірності цього трактату, так само як і в тому, що саме цієї хвилини ти читаєш саме ці рядки. Я впевнений, ця книга відкриє тобі величезну таємницю земної мудрості, а та, у свою чергу, покаже тобі шлях, ідучи яким, ти зможеш ще з більшою силою полюбити ближнього свого і Господа і бути коханим Ним.

Мета цієї праці - покласти край безумству, допомогти людству зупинити процес стрімкого скочування у прірву.

Ти спитаєш: "І все?.."
Я відповім: "І все!"
Кожен отримає все, чого прагне, і втратить усе, чим нехтує.

"Передостанній Пророк"

56 репродукцій TSVETNOSTI

синя.jpg

Філософський трактат містить 56 репродукцій TSVETNOSTI. Кожна неповторна та унікальна! Завдяки репродукціям Ви маєте змогу взаємодіяти з цим джерелом енергії та доторкнутися до робіт, яких не має у загальному доступі.

вода.jpg

Вплив TSVETNOSTI на воду

Які властивості має вода та яким чином ми можемо змінювати її структуру? А найцікавіше: як TSVETNOSTI пов'язані з водою? Дізнайтеся в одному з розділів книги.

мир.jpg

Яка буде наша планета у майбутньому? Що чекає на людство? Інформація, яка підштовхе до роздумів та нового погляду на світ.

Світ майбутнього

bottom of page