top of page

Живуть ті, хто живе не для себе, хто живе життям для інших.

- лозунг OL'SVOL'D(а) -

OL'SVOL'D

-  творець високовібраціних картин TSVETNOSTI. Майстер народився в Україні, яку прославляє своїм іменем та у своїх книгах. Він створює TSVETNOSTI в особливому медитативному стані, в результаті чого висока енергія Духу проводиться майстром на полотно та папір.


Таким чином недосяжна у повному сприйнятті енергія, стає доступною людській свідомості завдяки матеріальній формі - TSVETNOSTI. Аналогів у світі немає!

Більше про свій шлях та посвяту в Хранителя TSVETNOSTI - OL'SVOL'D описує у філософському трактаті "Передостанній Пророк".

12345.JPG

Метою та змістом життя OL'SVOL'D(a) є порятунок людства через будівництво галерей в усьому світі та розміщення в них TSVETNOSTI - картин з потужною енергетичною вібрацією.

Задля цього у 2009 році він відмовився від президентських амбіцій, мільйонного статку та обрав для себе духовного провідника - Майстра Небесного Вогню, разом з яким почав створювати високовібраційні TSVETNOSTI.


На сьогоднішній день митець вже має більше 500 картин TSVETNOSTI, але його галерея постійно збагачується новими творами


Автор не відкриває глядачам свого справжнього імені, оскільки вважає, що ці роботи це не його заслуга, а послання людству з найвищих вимірів світобудови.


Як каже сам автор: «Сам Владар Всесвіту створює образи (не ікони) космічні енергії, які через себе пропускаю я, OL'SVOL'D, я не малюю, не пишу, а виявляю їх на різних носіях як полотно, папір, мдф. І як завершений продукт вони одержують назву TSVETNOSTI, а людством сприймаються як картини».

OL'SVOL'D - це не лише псевдонім автора, а насамперед неземний проект для трансформації людини нових якостей та можливостей.

Шлях становлення

У 13 років у горах в OL'SVOL'Da влучила блискавка.

 

У 26 років при явленні Богородиці, в день Успіння Богородиці, OL'SVOL'Dу з'явилися апостоли (цілком зримо: в повному рості, одязі, з яскраво вираженими рисами обличчя).

У 32 роки OL'SVOL'D відкрив для себе таємні історії християнства через свого родича (Духовного

Батько Ватикану).
 

У 33 роки він відсвяткував свій День Народження у Джокарті, Делі, Дубаї та Києві одночасно, явно не випадково.

ОСВІТА

1999-2004
 

1999-2004

2000-2001

 

1998-1999
 

1997-1998
 

1985-1989
 

1980-1982

Financial consulting Budapest, Угорщина

Financial consulting Washington, D.C., США

Vedic University Vlodrop, Нідерланди

Financial consulting Vienna, Австрія

Financial consulting Zug, Швейцарія

Ternopil Financial and Economic Institute Ternopil, Україна

Lviv National University named after Ivan Franko Lviv, Україна

bottom of page